Traseu PH Baba Ana - Mizil
via BABA ANA INCLUSIV SAT CIRESANU
Localitate / Statie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Baba Ana / Statie Baba Ana | 06:30 | 07:30 | 10:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 17:00 | 18:50 | 20:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mizil / Statie Mizil | 06:45 | 07:45 | 10:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 17:15 | 19:05 | 20:15 |